Хто ми?

14років

Залучаємо клієнтів в лазні і сауни

400+лазнь

Вже отримують нових клієнтів

10сайтів

Покривають всю територію України

1млн

Відвідувачів щорічно заходять на наші сайти

60тисяч

Клієнтів щорічно приходять в лазні від нас

Laznya - інтернет-платформа для просування лазень і саун України. Саме тут люди щодня знаходять місця для ідеального відпочинку, а власники банних комплексів отримують очікуваний ефект від реклами. Секрет простий: більше 11 років ми успішно приводимо в лазні і сауни України клієнтів з Інтернету.

На що можуть розраховувати наші партнери - власники банного бізнесу - в результаті спільної роботи?

Ми приймаємо лазні і сауни будь-якої форми власності. Ваше оголошення побачать тисячі потенційних клієнтів щодня. Ви отримаєте швидке зростання реальної клієнтури, оптимізацію витрат на рекламу і стабільний розвиток Вашого банного бізнесу без зайвих зусиль.

ЗБІЛЬШУЄМО ДОХІД БАННОГО БІЗНЕСУ

Інформуємо гостей лазень і саун про послуги

Популяризуємо послуги лазень

Максимізуємо дохід банного бізнесу

1

Інформуємо гостей лазень і саун про послуги

Ми створюємо красиві та інформативні Сайти-візитки. В середньому на наших сайтах після перегляду кожен 5й відвідувач робить дзвінок. За 11 років роботи ми добре вивчили аудиторію і знаємо як правильно презентувати послуги лазні, щоб їх купували. У нас Ви можете розмістити прайс, відео, фото, акції, новини, пакети, відгуки, карту проїзду, адресу, телефон і багато іншого. Показуємо товар з кращого боку.

2

Популяризуємо послуги лазень

За 25 000 ключовими словами на наші портали заходять відвідувачі з google.com.ua в природній видачі Google. У рекламі на перших двох позиціях круглий рік. 1.5 мільйона осіб на рік відвідують наші сайти. 128 534 відвідувача пішли в лазні і сауни України за минулий рік. В останні роки дуже ефективним каналом реклами стала соціальна мережа facebook.com.

3

Максимізуємо дохід банного бізнесу

Проект працює на ринку 11 років. За цей час ми зібрали і проаналізували 20 000 відгуків від гостей лазень і саун. Ми точно знаємо, чого хочуть клієнти. Що їх приваблює і що відштовхує. На підставі цієї інформації ми створили унікальну технологію збільшення доходу банного бізнесу засновану на впровадженні максимально прибуткової системи обслуговування гостей банного бізнесу.

Понад 400 лазень і саун вже створили своє інтернет-представництво на інтернет-платформі Laznya - приєднуйтесь!

Чому власники банного бізнесу довіряють нам просування?

1

Перші місця в пошукових системах

Незалежно від того, які запити залишають користувачі в рядку пошуку, якщо в них присутні слова "Сауна", "Лазня", то в результатах пошуку на перших позиціях Ви обов'язково знайдете один з наших сайтів:

Laznya.ua

Тут зосереджені лазні і сауни з усієї України, крім Києва, адже для них є окремий сайт!

Laznya.kiev.ua

Наймасштабніша добірка лазень і саун Києва.

Sauny.kiev.ua

Портал, присвячений сімейному відпочинку в лазнях Києва.

Bany.com.ua

Елітний сегмент саун Києва

BaniSauni.com.ua

Відповідає за здоров'я в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі

Kievsauna.com

Якщо Ваші клієнти розуміють тільки англійську мову і Ви перебуваєте в Києві

Портали в різних містах присвячені розвагам

2

Реклама в Google AdWords

Цілий рік ми розміщуємо онлайн-рекламу за допомогою Google AdWords - це ефективний спосіб привернути на сайт нових відвідувачів, мотивувати їх до подальшого замовлення послуг і збільшити кількість дзвінків. Потенційні клієнти побачать оголошення під час пошуку лазень або саун в Києві і по всій Україні, тобто саме тоді, коли їх може зацікавити Ваша пропозиція.

3

Вам не потрібно створювати окремий сайт

Ваша сторінка на наших порталах замінить індивідуальний сайт!

Ви можете розмістити фотографії, тексти, прайси, акції, новини і GPS-координати. Спілкуватися з потенційними клієнтами і розміщувати інформацію для постійних, які будуть стежити за новинами за допомогою спеціальної функції.

Також, приймати повідомлення про зворотні дзвінки і заявки, а в інтуїтивно зрозумілому "Кабінеті власника" оперативно керувати Вашою сторінкою без додаткових технічних знань. Все просто і доступно.

4

Вам не потрібно турбуватися як донести до клієнта всі плюси Вашої лазні/сауни

Розкажіть потенційним клієнтам все про свій банний комплекс!

Інтернет-платформа Laznya дає можливість розміщувати необмежену кількість тексту і фотографій з максимальною роздільною здатністю. Не знаєте, як краще сформулювати торгову пропозицію? Ми допоможемо розробити індивідуальну стратегію і запропонуємо послуги професійних копірайтерів для створення ефективного опису Вашої лазні/сауни. А наші фотографи проведуть безкоштовну фотосесію* об'єкта.

* Безкоштовна фотосесія одного об'єкта (лазні/сауни) надається при одноразовому внесенні на рахунок 4 тисяч гривень.

5

Адаптивний дизайн

З розвитком технологій 80% користувачів здійснюють пошук місць для відпочинку з мобільних пристроїв.

Цей факт підтверджує статистика сервісу Google Analytics, до речі, сам Google вже давно віддає перевагу адаптивним сайтам, пропонуючи їх першими в результатах пошуку.

Тому, розробляючи нові дизайни, ми адаптували їх не тільки під екран звичайного монітора, але і під планшети і смартфони!

Відвідувачі інтернет-платформи Laznya зможуть вибирати баню з будь-якого пристрою і в будь-який зручний для них час, наприклад, гортаючи екран смартфона в пробці або в обідню перерву з стаціонарного ПК.

6

Точне попадання в Вашу цільову аудиторію

Після аналізу поведінки відвідувачів наших порталів ми налагодили унікальну систему фільтрів з популярними запитами, вона дозволяє шукати людям місця для відпочинку швидко і відповідно до їх переваг.

За допомогою розміщення у відповідній категорії, в цих фільтрах, Ви можете залучати саме свою цільову аудиторію.

Наприклад, якщо у Вас є ексклюзивна пропозиція для Ваших клієнтів, то після розміщення в категорії "Ексклюзивні пропозиції" Вас помітять тільки ті, хто шукає саме це. Або якщо у вас є все для сімейного відпочинку, Ви можете розміститися в категорії "Лазня/сауна для всієї родини".

7

Можливість розміщення в святкових категоріях

Традиції ніхто не відміняв! У нашій культурі є свята напередодні яких стало доброю традицією відвідати лазню або сауну. Заздалегідь розмістившись у святковій категорії, Ви зможете забезпечити собі повну зайнятість лазні в ці прибуткові дні.

Максимум інструментів для залучення клієнтів

settings

Індивідуальне налаштування Сайта-візитки дозволяє змінювати інформацію про лазні в будь-який зручний для вас час! Вам буде доступна статистика сторінки і аналіз позицій конкурентів.

news

Створюйте новини і повідомляйте клієнтам про найближчі акції - ефект «терміновості» прискорить прийняття рішення про замовлення послуги.

usefull

Зручний інтерфейс сайту та система фільтрів допоможуть потенційним клієнтам швидко знайти підходящу баню. А кнопки "Зворотній дзвінок" або "Заявка на бронювання" дозволять потенційному клієнту зв'язатися з Вами зручним йому чином.

profile

Профіль Вашої компанії на інтернет-платформі Laznya - не одне з сотень безликих оголошень, а справжній персональний міні-сайт! Використовуючи "Кабінет власника", Ви зможете публікувати прайс-листи, новини, текстову інформацію, фотографії, відео, 3д тури, актуальний графік роботи. Точково впливати на цільову аудиторію, розміщуючись в потрібних Вам категоріях.

photo

Завантажуйте будь-яку кількість фотографій у високій роздільній здатності.

reviews

Користувачі можуть підписатися на оновлення Сайта-візитки, залишати коментарі та ставити запитання прямо на сторінці під описом лазні.

3 популярних питання про інтернет-платформу Laznya

01

Чим відрізняється наші портали від сайтів-конкурентів?

 • Ми розробляємо унікальну стратегію просування лазні/сауни, пропонуємо клієнту розміщення в цільових категоріях пошуку.
 • Вам не потрібно витрачати час на пошук фотографів, самостійно писати тексти. І фотосесію, і копірайтинг, Ви можете замовити у нас, що дозволить зробити Вашу сторінку максимально ефективною.
 • Чи не доведеться постійно працювати над просуванням свого сайту в Інтернет - за Вас це зробить команда інтернет-платформи Laznya.
 • Ми займаємо високі позиції в пошукових системах.
 • Цілий рік рекламуємо в Google Adwords.
 • У нас більше 11 років накопиченого досвіду в просуванні лазень і саун в Інтернеті.
 • 10 наших порталів присвячених тематиці лазень і саун по всій Україні.
 • У наших порталів великий трафік: 1 500 000 унікальних відвідувачів на рік.
 • Ми розробили сучасні дизайни, в тому числі під мобільні пристрої! Це важливо адже 80% користувачів здійснюють пошук місць для відпочинку з мобільних пристроїв.
 • Якісна телефонна підтримка від професійних менеджерів.
 • Ми прибрали обмеження на розмір фотографій і текстової інформації.
 • Додали категорії для точкового впливу на потенційних клієнтів.
 • Пропонуємо широкий спектр сервісів.
 • Надаємо детальну статистику, в тому числі показники популярності і ефективності Сайта-візитки.
 • Дозволяємо міняти набір послуг щодня.
02

Як я можу оплатити послуги з просування компанії на інтернет-платформі Laznya?

Баланс можна миттєво поповнити онлайн (LiqPay) або з будь-якого терміналу ПриватБанку України. При необхідності оплатити рекламу можна за допомогою кредитної карти або рахунки-фактури.
03

Які лазні/сауни Ви розміщуєте на інтернет-платформі Laznya?

Приймаємо лазні і сауни будь-якої форми власності.

Як почати роботу з нами?

1
Зареєструйтеся на сайті: залиште контактний телефон, email і інформацію про лазню чи сауну (назва, вид, місткість, місце розташування та інші особливості). Один власник може прикріпитися будь-яку кількість лазнь або саун. Формат і форма власності закладу значення не мають.
2
Домовтеся з нами про зйомку Вашого об'єкта - якісні знімки з професійною обробкою зроблять лазню або сауну більш привабливою в очах потенційних користувачів. При необхідності наші копірайтери складуть ефективний текст для Вашої компанії, який підвищить популярність Сайта-візитки.
3
Додайте на сайт Вашу лазню або сауну, а можливо у Вас їх декілька. Управляти рекламною сторінкою і відслідковувати статистику відвідувань Ви зможете з "Кабінета власника" - він є у кожного власника банного бізнесу на інтернет-платформі Laznya.
4
Зустрічайте перших клієнтів! На сайті діє продумана система пошуку, за допомогою якої відвідувачі відразу зможуть задати ціновий діапазон, район міста і вимоги до лазні (місткість, наявність кухні, послуги та розваги).
5
Збільшуйте перегляди Вашого Сайта-візитки динамічно змінюючи свої позиції. Потрібно заповнити баню/сауну? Піднімайте Вашу Сайт-візитку якомога вище в результатах пошуку на наших сайтах.
6
Збільшуйте ефективність Сайта-візитки шляхом наповнення її великою кількістю корисної інформації для Ваших потенційних клієнтів.

Відгуки про нашу роботу

man
Сергій, SPA Delta

Відкривалися в березні, як багато хто говорить« під кінець сезону ». Не знаю, як у кого, але завдяки порталу laznya.kiev.ua у нас сезон тривав до травня; 99% клієнтів приходять саме від Вас! Якось я перепробував безліч різних словосполучень, які можуть вводити люди при пошуку сауни (по районах/вартості/типу) - і по кожному з них Ви були на перших позиціях, це круто! Ніж витрачати тисячі доларів на створення (а потім ще стільки ж або навіть більше - на просування і підтримку) свого сайту, краще довірити цю справу професіоналам!

man
Олексій, Домашня лазня на дровах

Коли я добудував баню, почалася криза. Хотів навіть припинити будівництво, але потім передумав. Після того, як лазня добудувалася і почала свою роботу, я пробував її рекламувати по-різному: і листівки роздавав, і оголошення клеїв на стовпи, але належного ефекту не було. Коли прийшло запрошення розмістити рекламу на порталі laznya.kiev.ua, я спочатку засумнівався, але потім вирішив спробувати. Результати довго чекати не змусили, в сезон моя баня була забита вщерть, незважаючи на те, що знаходиться в 20-ти км від Києва по Одеській трасі. З досвіду минулого сезону я прийшов до висновку, що реклама в Інтернеті повинна даватися тільки на порталі laznya.kiev.ua. Тому, що вона в десятки разів ефективніше інших видів реклами. Я вже давним давно добудував ТРЕТЮ баню і всі мої доходи зараз повністю залежать тільки від порталу laznya.kiev.ua. Тепер я Ваш постійний клієнт! Спасибі Вам велике!

man
Сан Саныч, Русская баня на дровах на Соломенке

Коли від мене пішов банщик з усіма постійними клієнтами, я не знав, що робити. Хотів закривати баню. Клієнтів не було і справа стала збитковим. Коли прочитав пропозицію розмістити рекламу, подумав, що це останній шанс для моєї лазні, так як рекламу в інтернеті я ще не розміщував. На наступний день після мого дзвінка приїхали представники порталу, сфотографували баню і допомогли розмістити рекламу. У той же день почали дзвонити клієнти. Мої очікування виправдалися, тепер моя баня користується популярністю і кожен день в ній паряться люди. Я дуже дячний порталу та буду з ним співпрацювати, поки існує моя лазня!

man
Сергей, Баня на дровах "Делис"

Ми вже дуже давно співпрацюємо з порталом laznya.kiev.ua. Найбільше хотілося б відзначити, що є можливість своїми очима побачити результат роботи порталу, завдяки телефонним номером «Київстар», який вони дарують для відстеження кількості дзвінків людей, які бажають прийти в нашу баню саме через цей сайт. Окреме спасибі за добре зроблені фотографії, та й взагалі - за високий рівень сервісу. Впевнений, що наше взаємовигідне співробітництво триватиме ще далеко не один рік!

З повагою Сергій.

man
Євген Мартин, Кузьмічовські лазні

Коли в «Кузьмічовські Лазні» гості дзвонять вперше, відразу зрозуміло, хто з них знайшов нас через портал laznya.kiev.ua.

Завдяки чіткій структурі побудови порталу ці гості вже добре поінформовані про те, що ми пропонуємо і на яких умовах. Це здорово економить час, як наше, так і гостей.

собливо хочу відзначити «рідкісний діамант»: менеджера по «дружбі з клієнтами» Ольгу. Рідкісне поєднання професіоналізму, такту, особистої чарівності і таланту в дружбі з клієнтами.

Окрема подяка - Аліні за якісні фотографії!

man
Надія Алієва, Сауна "НІМФА"

Велике спасибі порталу за співпрацю. З Вами дуже приємно і цікаво працювати. Ви не тільки розміщуєте нашу рекламу, а й даєте дуже цінні поради для нас. Так само величезне спасибі за семінари, які ви проводите щороку. У цьому році на семінарі мені посміхнулася удача і я виграла експертну оцінку для моєї сауни! Вона виявилася дуже цікавою і корисною для мене.

Загалом бажаю Вам удачі, процвітання і побільше нових клієнтів!

man
Михайло , лазня "Банний двір на Троєщині"

Добрий день. В вересні відкрили свою лазню в селі Троєщина. Для пошуку клієнтів звернулися до послуг порталу laznya.kiev.ua. Результат не змусив себе довго чекати. Сайт дуже популярний і відвідуваний. Відчули це з перших тижнів роботи. Зараз у нас багато своїх постійних клієнтів, завдяки порталу laznya.kiev.ua. Величезне спасибі сайту за партнерство і просування.

Спеціальна пропозиціядля тих, хто тільки планує відкрити свій банний бізнес

За 11 років нами накопичено безліч аналітичної інформації, яка дозволяє оцінити, який банний бізнес буде успішним і як правильно побудувати стратегію розвитку.

Ми із задоволенням поділимося цією інформацією з Вами!