Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Які фрукти краще вживати в лазні

Які фрукти краще вживати в лазні

Є три непорушних правила про їжу і лазні, які допоможуть вам приємно провести час в парній.

Перше, що слід пам'ятати, не можна ходити в лазню на порожній шлунок.

Друге - не рекомендується відвідувати лазню повністю ситим.

І третє - краще не вживати важку їжу перед відвідуванням лазні і після неї. Тому пропонуємо вам список корисних фруктів, які потрібно вживати не пізніше, ніж за годину до відвідування лазні або сауни.

Ананаси втамовують голод і створюють додатковий захист організму від застуди. У сушеному вигляді ананас допомагає схудненню, тому що він є досить низькокалорійним фруктом.

Яблука так само корисні від застуди, як і ананаси. Вони допомагають при серцево-судинних захворюваннях і виводять шлаки. Ці функції виконує і баня. З вітамінами яблук дані властивості будуть мати подвійний корисний ефект. Яблука до того ж втамовують голод.

Виноград просто незамінний для продуктивної роботи вашого серця і перешкоджає утворенню тромбів. Як і сауна, цей фрукт має властивості знижувати дратівливість, заспокоює нервову систему. Навіть сушений виноград, родзинки, багатий на вітаміни.

Ще одні помічники у виведенні шлаків з організму - персики. Як і виноград вони корисні для серця. А ще персики можна накладати на шкіру. Це додасть їй особливу еластичність, зволоження і красу. Маска з персиків - це джерело вітамінів.

Абрикоси теж можна приймати і всередину, і накладати на шкіру. Проблеми з нирками, серцем, ожиріння ... Абрикос - один з перших ліків.

Сливи виводять з організму непотрібну вологу і солі. А якщо випадає волосся, то рекомендується втирати м'якоть сливи в шкіру волосся.

Банани мають тонізуючу дію на організм. Заспокоюють нервову систему. Сприятливі банани для травного тракту.

І найпоширеніший фрукт - лимон. Вітамін С покращує імунітет людини і лікують нестійкі нерви.

Баня поряд з фруктами має додатковий оздоровчий ефект.

Схожі статті
Алкоголь і лазня: краще не змішувати!

Алкоголь і лазня: краще не змішувати!

Баня так часто ассіціюєтся з алкоголем, і так швидко змінюється думка людини, яка побувала у справжній російській лазніі, з правильним банщиком і загальним підходом закладу на оздоровлення організму. В такій лазні Вам можливо  дозволять принести з собою пляшечку пива чи чогось міцнішого, але перед тим, як Ви почнете пити Вам розкажуть кілька простих істин: як діє лазня на організм і як діє алкоголь. Швидше за все, свідома людина передумає пити алкоголь в лазні після прочитання основних прінцип сполуки лазні та алкоголю. Баня розширює судини, алкоголь спочатку розширює, потім звужує. У такій ситуації організм просто не розуміє, що йому робити і може "образитися". У парній дихання частішає, бронхи розширюються, організм готовий насолоджуватися корисним повітрям парної. Якщо випити алкоголь перед відвідуванням парної і зайти не поодинці, а компанією, то видихання "запахів і алкогольних сумішей" буде неминучим. Нервова система в лазні і так перенапружена. Незважаючи на те, що мозок розслаблений, всім іншим рецепторам надходять сигнали про неправильні зовнішні умови. Тобто в такій ситуації нервова система повинна працювати максимально точно, а алкоголь її дискоординує і перешкоджує правильній роботі. За рахунок припливу крові до нирок у лазні через 15-20 хвилин припиняється вироблення сечі. Тобто всі негативні речовини, які присутні в алкоголі, починають потрапляти в кров. І навіть якщо пити тільки пиво, то в ньому таку ж кількість некорисних речовин, і воно сприяє здуття кишечника, який в лазні зазвичай розслабляється. Тому перед тим, як пити алкоголь в лазні чи сауні, запитайте, чи потрібно так перевантажувати свій організм або краще любити його і допомогти оздоровитися?!