Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Чому африканці втекли з лазні?

Чому африканці втекли з лазні?

У лазнях і саунах часто зустрічаються курйозні випадки. Одного разу незвичайна ситуація сталася в одному з банних закладів. Адміністратор лазні був змушений викликати в баню поліцію через масову бійку, яку влаштували відвідувачі. Все б нічого, якби відвідувачів було небагато. Однак в лазні знаходилося тридцять два чоловіки негроїдної раси і близько двадцяти їх жінок.

Можливо, ці люди відразу відчули, що зараз їм доведеться опинитися за гратами, і прямо в чому мати народила, почали вибігати з лазні хто куди. Поліцейських було не багато, тому їм довелося довго збирати всіх винуватців вулицями приголомшеного міста. Сказати, що перехожі були в шоці, це ні сказати нічого! Як часто вам доводиться бачити в місті бігаючих голяка африканців у великій кількості? Саме так, таке зустрінеш не часто. Тим більше що справа була взимку, і шоколадні тіла на тлі снігу виглядали досить забавно.

Ця історія закінчилася тим, що всіх зібрали, одягли і заспокоїли. Втеча з лазні мабуть охолодив запал всіх учасників бійки, і вони не стали завдавати один одному каліцтва або звинувачення.

Схожі статті
Чи можна ходити в лазню з тату?

Чи можна ходити в лазню з тату?

Тату стало модним явищем давно. Чи зручна ця краса? Про це думок є стільки, скільки існує цей вид мистецтва. Замість краси часом є небезпека для тіла при носінні таких мистецтв на собі. Чи може звичайна лазня або сауна нашкодити татуюванню чи ні? Чи не побіліє воно?   Якщо ваш ексклюзивний малюнок на тілі давно зажив, то безперечно в сауну або лазню ходити дозволяється. Так, наприклад, жителі самої розвинутої країни - японці з тату, можуть відвідувати парну тільки, якщо заклад не суспільний. Всім підряд бачити розписних людей заборонено.   Для всіх подібних малюнків на тілі є шкода в банному закладі. При високих температурах, постійної вологості, натирання жорсткими скрабами або при ударах твердим дубовим віником, надмірному потовиділенні татуювання може збліднути і втратити яскравість. Хоча лазня легкий вид шкоди в порівнянні з гарячими сонячними променями. На морі тату може втратити колір занадто оперативно. У парильні воно може відійти разом з омертвілої шкірою. Якщо при набиванні тату були рани на шкірі, то ситуація може тільки погіршитися. При всьому вищесказаному, в баню ходити з тату можна, але слід бути уважним. Сидіть в парній не довго, віником, скрабами не користуйтеся. А після парилки протирайте тату антибактеріальним засобом. І буде вам щастя!
Де існує руда лазня без води?

Де існує руда лазня без води?

А ви можете собі уявити баню або сауну без води? Напевно, це складно зробити. Насправді, такі лазні дійсно є. Це не ті лазні, в яких вимикають воду через неполадки з трубами. Ми поговоримо про ті місця, де вода - дорогоцінний подарунок. Африканський народ, люди Афганістану, індійці  - всі представники цих народів, які не мають можливості митися водою, омивають тіло глиною, піском або хною. Спочатку, побачивши людину з помаранчевою шкірою, можна злякатися, що вона чимось заражена. Але не так все просто. Можливо, він просто прийняв ванну з хни. Називають цей вид лазні - руда африканська. Це дивує, але на практиці такі люди є абсолютно чистими, як ті, які миються традиційно - Н2О. Так, наші дівчата користуються хною, як фарбою для волосся. А інші натирають нею шкіру. І що в цьому такого? Тим більше хною можна продезінфікувати тіло. Шкода, що її колір все псує. Ви бачили розмальованих людей з африканських племен? Їм як нікому іншому відомі властивості хни. І красиво, і безпечно - вважають вони. І нарешті, у нас теж з'явилася мода на малюнки хною на тілі. Це дійсно більш безпечно, ніж справжня тату. Загалом, як би смішно африканці не виглядали, вони знають толк в здоров'ї і знаходять вихід з різних складних ситуацій. Відсутність води не проблема.
Перегрівання дітей в печі, як у лазні

Перегрівання дітей в печі, як у лазні

Діти - це квіти нашого життя. Як квіти необхідно удобрювати, так і дітей потрібно оздоровлювати. Зараз безліч вітамінів, курортів та інших засобів, щоб не хворіти. А ось в давнину дітей оздоровлювали в печі. Подібно лазні, піч прогрівала організм. Так, ви маєте рацію - це схоже на фільм жахів. Але якщо детальніше про це дізнатися, то це не так вже й страшно. У наш час подібна процедура теж проводиться. Тільки не в печі, а в інкубаторі в пологовому будинку. Почнемо з того, що в казках піч мала особливе значення. Вона ховала від злих розбійників, на ній лежали і відпочивали і т.п. Всьому виною обряд препікання дітей. Але не всіх, а тих хто хворіє на рахіт, тих, хто недоношений і просто слабеньких малюків. Якщо в піч клали здорових дітей, то це означало, що їх огороджують навіть від натяку на хворобу. Люди думали, що якщо дитина вийшла з матері раніше терміну, то її потрібно "допекти", щоб вона росла здоровою людиною. З'єднати в собі знаки нашого і того світу: воду, вогонь, дим, дрова - могла тільки піч. Діток укутували в тісто, приготоване на воді з "чарівних" колодязів. Клали дитя на велику лопату. Задля безпеки дитину прив'язували канатом до неї. А потім лопату рухали в піч, яка попередньо була розігріта, але вже охолонула. Таку справу довіряли знаючій про цей обряд жінці в селі. Під час того, як дитина грілася в печі жінка читала заговори на здоров'я.
Сприятливі місячні дні для відвідування лазні

Сприятливі місячні дні для відвідування лазні

Є люди, які стрижуть волосся і пересаджують рослини згідно з визначеними місячним днях. Місяць також взаємодіє зі Світовим океаном за допомогою припливів і відливів. Тобто поведінка Місяця тісно пов'язана з тим, що знаходиться на нашій планеті. І людина - не виняток. Тому і для відвідування лазні є свої сприятливі місячні дні. Звичайно, баню можна приймати тоді, коли вашій душі завгодно. Але якщо ви хочете прислухатися до природи і свого організму, тоді наступна інформація для вас. Пропонуємо вашій увазі місячний банний календар. З тридцяти місячних днів всього 10 місячних днів погано вплинуть на ваш організм, якщо ви зважитеся піти в лазню. Решта 20 місячних днів можна сміливо присвятити тому, щоб побути в лазні чи сауні одному або з друзями. Найсприятливіші дні для відвідування лазні: 1 - лазня для одного. Все, що заплануєте - збувається. 2 - лазня для щедрості. Почастуйте когось чимось, і вам повернеться в більшій мірі. 3 - день для сауни. Не користуйтеся маслами в сауні. 5 - відмінний оздоровчий день для лазні з найкращою подругою. 6 - день для омолодження в лазні і лікування проблем з легенями. 8 - корисна лазня для заспокоєння душі. 10 - хороший день для будівлі лазні, а так само її відвідування. 13 - лазня омолоджує і зцілює як ніколи. 16 - залежить лише від вас: йти в лазню чи ні. День нейтральний. 17 - день для відвідування лазні з коханою людиною. 18 - лазня для очищення шкіри і її омолодження. 20 - банний день для лікування спини. 21- бігом в лазню для контрастних процедур. 22 - день для лікування хребта в лазні. Можна гадати. 23 - лазня для усамітнення. 24 - хочете дитини або побудувати лазню - не сидіть вдома, хороший день. 25 - йдіть в баню один. 27 - лазня дарує благодать. 28 - відвідуйте лазню без трав, відварів, настоїв. 30 - день для легкої лазні, не перевантажуйте організм. У ці дні придумайте інший вид відпочинку, крім лазні: 4, 7,9, 11, 12, 14, 15, 19, 26, 29 - відкладіть похід в лазню. У ці дні лазня не кращий варіант дозвілля.