Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть

Наша команда

Ми допомагаємо знаходити клієнтів в сауни і лазні.

Костянтин Шевченко Костянтин Шевченко

Костянтин Шевченко

Керівник проекту

Марія Силивончик Марія Силивончик

Марія Силивончик

Менеджер по дружбі з клієнтами

Магістр ділових переговорів. Виносить тільки вигідні пропозиції, від яких просто неможливо відмовитися. Володіє незвичайною чарівністю в спілкуванні з клієнтами.

Дарья Шарафутдинова Дарья Шарафутдинова

Дарья Шарафутдинова

Менеджер по дружбе с клиентами

Рідкісне поєднання професіоналізму, такту, особистої чарівності і таланту в дружбі з клієнтами.

 

Відгуки наших клієнтів
Евгений Мартын, он же КУЗЬМИЧ

"Кузьмичівські Бані"

Коли в «Кузьмичівські Бані» гості дзвонять вперше, відразу зрозуміло, хто з них знайшов нас через портал laznya.kiev.ua.

Завдяки чіткій структурі побудови порталу, ці гості вже добре інформовані про те, що ми пропонуємо і на яких умовах. Це дуже економить час: як наш, так і гостей.

Особливо хочу відзначити «рідкісний діамант»: менеджера по «дружбі з клієнтами» Ольгу. Рідкісне поєднання професіоналізму, такту, чарівності і таланту в дружбі з клієнтами.

Окрема подяка Аліні за якісні фотографії!

Керівництву респект за таку команду!

 

Евгений Мартын, он же КУЗЬМИЧ

Михаил

ЕКО лазня "Банний двір на Троєщині" 

Добрий день. В вересні відкрили свою лазню в селі Троєщина. Для пошуку клієнтів звернулися до послуг порталу laznya.kiev.ua. Результат не змусив себе довго чекати. Сайт дуже популярний і відвідуваний. Відчули це з перших тижнів роботи. Зараз у нас багато своїх постійних клієнтів, завдяки порталу laznya.kiev.ua. Величезне спасибі сайту за партнерство і просування.

Михаил

Сергей Павлов

Баня на дровах "Делис"

Ми вже дуже давно співпрацюємо з порталом laznya.kiev.ua .. Найбільше хотілося б відзначити, що є можливість своїми очима побачити результат роботи порталу, завдяки телефонним номером «Київстар», який вони дарують для відстеження кількості дзвінків людей, охочих прийти в нашу лазню саме через даний сайт.
Окреме спасибі за добре зроблені фотографії, та й взагалі - за високий рівень сервісу.
Упевнений, що наше взаємовигідне співробітництво триватиме ще далеко не один рік!

Сергей Павлов

Сан Саныч

Русская баня на дровах на Соломенке

Одного разу від мене пішов баньщик і повів за собою всіх моїх постійних клієнтів. Баня перестала приносити гроші, і я не знав, що мені з цим робити. Потім я побачив пропозицію розмістити рекламу з пробним безкоштовним періодом на laznya.kiev.ua і подумав, що це мій останній шанс. До цього я ніколи не вдавався до реклами своєї лазні в інтернеті. На наступний день після мого дзвінка приїхали представники порталу, зробили мені професійну фотосесію і допомогли заповнити анкету. Хочете вірте, хочете - ні, але наступного дня після розміщення у мене почав дзвонити телефон.
Мої очікування повністю виправдалися. Моя лазня тепер користується популярністю.
Я дуже вдячний порталу і буду з ним співпрацювати, поки існує моя лазня!

Сан Саныч

Алексей

Баня на березі озера, Домашня лазня на дровах, Японська Баня Офуро

  Коли я добудовував лазню, почалася криза. Хотів навіть припинити будівництво, але потім передумав. Після відкриття лазні перепробував багато видів реклами: і листівки роздавав, і оголошення клеїв на стовби. Та належного ефекту від реклами не було. Коли прийшло запрошення розмістити рекламу на порталі laznya.kiev.ua, я спочатку сумнівався, але потім вирішив спробувати. Результати перевершили всі мої очікування, в сезон моя лазня була забита повністю, не дивлячись на те, що знаходиться в 20-ти км від Києва по Одеській трасі.
  З досвіду минулого сеззона я прийшов до висновку, що реклама в Інтернеті на порталі laznya в десятки разів ефективніша інших видів реклами. На сьогодні я повністю відмовився від інших видів реклами і давним давно добудував ТРЕТЮ лазню. Весь мій прибуток зараз повністю залежить тільки від порталу laznya.kiev.ua.
Тепер я їх постійний клієнт! Спасибі їм велике!

Алексей

Богдан

Сауна Боксер

Це сайт, який реально допомагає мені заробляти гроші. Я дуже задоволений професіоналізмом порталу. Мені варто лише зателефонувати і дівчата зроблять все найближчим часом. Наприклад, коли в спеку стало менше дзвінків клієнтів, я подумав, що в рекламі немає ніякого сенсу в літній сезон і подзвонив відключатися. Але мені запропонували в якості експерименту змінити рекламне місце. Мене поставили з Каталогу в розділ Рекомендовані і це виявилося ефективним. А я цілих три місяці в розпал сезону втратив, коли розміщував рекламу на якомусь іншому сайті, назву якого зараз навіть і не згадаю. Толку було ніякого. Гроші витратив, а дзвінків не було.
Тепер реклама моєї лазні розміщена тільки на laznya.kiev.ua!

Богдан

Надежда Алиева

Сауна "НІМФА"

Велике спасибі порталу за співпрацю.З вами дуже приємно і цікаво працювати.Ви не тільки розміщуєте нашу рекламу, але і даєте дуже цінні поради для нас.Також величезне спасибі за семінари, які ви проводите кожен рік.В цього році на семінарі мені посміхнулася вдача і я виграла експертну оцінку для моєї сауни! Вона виявилася дуже цікавою і корисною для мене.

Загалом бажаю вам успіху, процвітання і побільше нових клієнтів!

Надежда Алиева