Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Сила води в лазні чи сауні

Сила води в лазні чи сауні

Вода в лазні - всьому голова. Починаючи з душа, закінчуючи парою. З дивовижними цілющими властивостями води люди знайомі з давніх-давен. Навіть в казках часто описувалася сила відновлюючої води. Вченими доведено, що вода має пам'ять і може реагувати на зміну настроїв. При хороших сприятливих умовах вода в стані льоду давала красиві кристали. А ось негативна обстановка згубно впливає на стан води. Ці властивості води не можна ігнорувати, особливо в лазні чи сауні.
 
Після душу, а ще краще після лазні, кожен відчуває себе чудово. Легко здогадатися, що дану силу ви отримуєте з водою, яку там використовуєте. У лазні ви можете відчути на собі силу і холодної, і гарячої води, а так само її міць в пароподібному стані. У поєднанні з травами і банним віником ви отримаєте особливу силу після прийняття баньки.
 
Для того, щоб зарядити правильної енергією воду в лазні, потрібно знати кілька правил. Рекомендуємо поливати камені в парильні тільки гарячою водою. У парній вода призначена тільки для того, щоб отримати пар. Але ніяк не для того, щоб помитися. Холодна вода шкідлива для каменів і для ваших легенів. Вода повинна бути свіжою, таким чином, свіжість передасться і вашому тілу. А якщо вода в лазні буде з джерела - заряду енергії вам не уникнути. Митися в душі, паритися, плавати в басейні радимо з приємними думками, приймаючи на себе всю благодать такої води.

Схожі статті
Гігієна в бані

Гігієна в бані

Коли люди приходять відпочивати в баню, то найчастіше вони забувають, що це як не крути все таки громадське місце. У лазні, як і інших, місцях загального користування слід дотримуватись всього кілька нескладних правил особистої гігієни. Радимо приносити в баню свій рушник. А краще два рушники: одне використовувати безпосередньо після душу, друге - на лаві в парній. Обмивайте своє тіло від бруду і мікробів, принесених з вулиці перед тим, як зайти в парну. Не забувайте змивати піт після того паріння. З потом організм виводить шкідливі токсини і речовини. Шкіра має властивості як виводити, так і вбирати ці речовини. Не дайте можливості їм знову потрапити до вас в організм. Постійно давайте парильні провітрюватися. Через дихання наш організм так само виводить те, що йому не потрібно. У закритому просторі токсини будуть витати в повітрі і вам нічого не залишиться, як знову їх вдихати. Рушник, простирадло або килимок слід в обов'язковому порядку стелити завжди, коли ви сідаєте на будь-яку поверхню в приміщенні лазні. Захищати слід не тільки тіло, але й ноги. Ходіть по підлозі тільки в гумових тапочках. По-перше, ви вбережете себе від раптового падіння на слизькій підлозі. По-друге, заразитися грибком шкіри в тапочках неможливо. Ігнорувати ці правила - значить перетворити сауну або лазню з корисного відпочинку на небезпечного ворога для здоров'я.
Лазня допомагає від похмілля?

Лазня допомагає від похмілля?

А ви хоч раз в житті відчували жахливі муки від похмілля. Тіло тремтить, біль в голові, нестерпна нудота і непереборне бажання почати вчорашній день спочатку і не пити взагалі. Якщо так званий в народі "бодун" заважає вам спокійно дихати, то з даною неприємністю потрібно попрощатися. Одні думають, що потрібно перетерпіти, інші знавці ковтають таблетки, треті повторно заливають в організм алкоголь і вірять, що вони мають рацію. Але у вашій крові вже є елементи токсинів. Організм отруєний. Його потрібно просто відновити. Баня - відданий друг при похміллі. У лазні виділяється сильне потовиділення, тому з організму швидко виходять всі непотрібні шлаки, які гнобили організм. Також в лазні чи сауні легко позбутися похмільних набряків. При похміллі рекомендуємо бути в парній не дуже довго. Радимо заходити в парну по кілька хвилин за три рази. Напружувати своє моторне серце не потрібно. Після потрібно випити лимонний напій з трав. Найсміливішим можна спробувати позбутися "бодуна" за допомогою крижаної води або ополонки. Свіжий і бадьорий вигляд з'явиться дуже скоро. Відвідувати лазню забороняється тим особам, які не виходять з довгих запоїв. Пульс у таких людей, як і тиск, і так високі. З гарячих кімнат лазні можна виїхати на швидкій.
Лазні Парижа на воді

Лазні Парижа на воді

Колись у далекому 1234 у Франції з'явилася перша згадка про те, що існує таке поняття, як "громадська лазня". З вигляду це була звичайна барка з дерева, яка знаходилася на березі річки Сена в самій центрі Парижа. Милися в цій лазні найпростіші городяни, без особливого високого статусу. Вони милися в лазні самі і прали свій одяг. Як працювала подібна лазня? Вода подавалася за допомогою спеціальної помпи у дві лазневі кімнати. Потім брудна вода стікала знову в річку через дірки в підлозі. Минуло понад півстоліття і люди створили іншу більш зручну баню. Це був цілий корабель з двома поверхами і різними кімнатами. Біля цієї плавучої лазні прямо на воді розташовувалися чагарники, дерева і навіть цілі клумби з квітів. Близько лазні було побудовано будівлю, яка подавала воду в сто сорок ванн відразу. Така лазня, звичайно ж, стала пам'яткою Парижа. Туристи з цікавістю заглядали в такий заклад. Плавучі сауни і зараз користуються успіхом у тих країнах, де не заборонені споруди на воді. А ось перші згадки про сухопутні мобільні лазні з'явилися в 1822 році в тому ж Парижі. Один житель запатентував пристрій - лазня у візку. Там вода в купелі мала можливість нагрівати воду від печі. Буквально через 14 років в Парижі вже було більше тисяч мобільних лазень. Їх метою було приїжджати безпосередньо до будинків людей, щоб ті, не відходячи далеко від дому, могли помитися всією сім'єю.
Лазня Афродіти

Лазня Афродіти

Богиня найпрекраснішого почуття на землі кохання Афродіта не тільки славилася красою, проте, і мудрістю властивою тільки дівчатам. Мудрість полягала в тому, що вона зуміла знайти засіб, який дозволив їй всіх зводити з розуму своєю нев'янучою красою. Джерелом краси є стихія Афродіти - вода. Баня Афродіти славиться легендами і переказами по всьому білому світу. Втомилися? Важко дихати? Складно пересуватися? Уперед за авіаквитками на острів Крит. Саме там знаходиться купальня цієї відомої красивої особистості. Ванни, що володіють цілющими властивостями, дають свою силу і привабливість. Виглядали ванни не як наші в сучасності. Це прохолодна водойма серед скелястої місцевості і безлічі зелених дерев. Серед співочих птахів і блакитного неба. Серед пахучих трав і цілющих насаджень природи. Як тут не омолодитися в таких сприятливих умовах. Тут очищається і зовнішня оболонка, і душа. А ще Афродіта ставала цнотливою дівчиною через проходження ванн. Які чудеса! У цій же лазні проводила свій час красуня зі своїм коханим. Ті, хто хочуть діток, обов'язково відвідайте дану купіль. Вона допомагає від безпліддя. Якщо немає коштів на поїздку за кордон на батьківщину Афродіти, не турбуйтеся. Такі купелі є і у нас. Відчуйте себе богинями і богами, не виїжджаючи з країни.