Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Дорогоцінна турмалінова сауна

Дорогоцінна турмалінова сауна

Як приємно ніжитися на морській гальці, відчуваючи під собою кожен камінчик, дбайливо відшліфований водою і вітром. Тут можна зустріти і граніт, і базальт, і пемзу. Є навіть напівкоштовні камені. Рідко на море можна зустріти серед морських каменів - дорогоцінний турмалін. Зате вдосталь можна насолодитися його магічними властивостями в турмаліновим сауні. Таку сауну створили в Південній корее. Вона відрізняється від типових саун нашого регіону.


Корейці не змагаються у створенні високих температур в даній дорогоцінної сауні, яка абсолютно не волога, а прогрівається всього до 50 градусів. Прогрітися, як в наших саунах в ній не вийде. Так в чому ж тоді її сила, запитаєте ви?


Сила в турмаліновим обробці сауни. Покриття в сауні, аж до лежаків, викладені турмаліном, бамбуком і очеретом. Турмалін при 50 градусах має властивість створювати теплову енергію і інфрачервоне випромінювання. Він випромінює іони, які допомагають організму оздоровитися. Людина потіє як в стандартній сауні або лазні навіть при такій низькій температурі завдяки турмаліновим камінню.


Дана сауна розрахована більше на лікування організму, ніж на часте відвідування заради відпочинку. Болісний ревматизм, діабет, нестабільний тиск, зайва вага, безсоння, нервозність - всі ці неприємності можна вилікувати за допомогою турмаліновим сауни.

Схожі статті
Рейтинг незвичайних бань світу - пора дивуватися

Рейтинг незвичайних бань світу - пора дивуватися

Якщо ви впевнені в тому, що знаєте про бані все і бачили їх різні, то можете перевірити свої пізнання: «Літаюча лазня» у Фінляндії. У Фінляндії знайшли дещо інше застосування підйомника на одному з гірськолижних курортів. Разом зі звичайними кабінами на величезній висоті тут курсує і сауна, розрахована на 4 особи. Баня-вагончик в Італії. Одного разу італійці вирішили довести, що громадський транспорт може бути не тільки причиною стресу, але засобом очищення з розслаблення. Ось і обладнали в трамвайному вагончику баню. Попаритися по дорозі на роботу тут можуть 10 осіб відразу. Баня-нічний клуб у Німеччині. У Берліні в 2005 році була відкрита баня для тих, хто не може жити без дискотек. Набір лазень і саун тут стандартний, але тільки весь процес «розслаблення» тут проходить в супровід dj-сетів і відповідного світлового оформлення. Печерна лазня в Італії. У Тоскані є печера під назвою Джусті. Всередині розташовується термальне джерело, про яке люди дізналися у 1848 році. Щоб побачити всю красу сталактитів і сталагмітів, насолодитися теплом і тишею, вам потрібно буде спуститися під землю на глибину 200 метрів.
Лазні Парижа на воді

Лазні Парижа на воді

Колись у далекому 1234 у Франції з'явилася перша згадка про те, що існує таке поняття, як "громадська лазня". З вигляду це була звичайна барка з дерева, яка знаходилася на березі річки Сена в самій центрі Парижа. Милися в цій лазні найпростіші городяни, без особливого високого статусу. Вони милися в лазні самі і прали свій одяг. Як працювала подібна лазня? Вода подавалася за допомогою спеціальної помпи у дві лазневі кімнати. Потім брудна вода стікала знову в річку через дірки в підлозі. Минуло понад півстоліття і люди створили іншу більш зручну баню. Це був цілий корабель з двома поверхами і різними кімнатами. Біля цієї плавучої лазні прямо на воді розташовувалися чагарники, дерева і навіть цілі клумби з квітів. Близько лазні було побудовано будівлю, яка подавала воду в сто сорок ванн відразу. Така лазня, звичайно ж, стала пам'яткою Парижа. Туристи з цікавістю заглядали в такий заклад. Плавучі сауни і зараз користуються успіхом у тих країнах, де не заборонені споруди на воді. А ось перші згадки про сухопутні мобільні лазні з'явилися в 1822 році в тому ж Парижі. Один житель запатентував пристрій - лазня у візку. Там вода в купелі мала можливість нагрівати воду від печі. Буквально через 14 років в Парижі вже було більше тисяч мобільних лазень. Їх метою було приїжджати безпосередньо до будинків людей, щоб ті, не відходячи далеко від дому, могли помитися всією сім'єю.
Саун і лазень в США немає

Саун і лазень в США немає

Саун і лазень в США немає - це визначення не зовсім вірно. Вони начебто є, але своїх власних корінних американських все ж немає. Та й ті лазні, які існують знамениті серед певних кіл людей. Типові американців поняття не мають про лазнях. Є там кімнати з парою, але лазнею назвати це складно. Незважаючи на це, американців вважають досить охайним народом. Більше користуються душовою кабіною, ніж ваннами. Для американців чистота - є, лазні - ні. На відміну від Америки, у нас лазні деколи деякий культ. Особливо для чоловічої статі. У різних країнах є навіть цілі лазневі комплекси. А от у США такого не існує. Навіть реклами про це особливо не побачиш. Сауни будують або не дуже обізнані американці або приїжджі. Для нашого розуміння в тих саунах дуже холодно - не більше шістдесяти градусів. Чекати температури вище немає сенсу. А для американців такої температури достатньо. Тим більше, кімнати для пара побудовані таким чином, що пар з них виходить через щілини. Якщо люди закінчили паритися або їх взагалі немає, сауну вимикають, щоб не переводити тепло. Іноді сауну нагрівають тільки тоді, коли людина вже прийшла в сауну. Сауни в американських спортивних залах відрізняються своїм нетрадиційним використанням. Багато заходять в парну в спортивній формі. Тільки останнім часом почали будуватися більш-менш схожі закладу. Бані та сауни в Америці будуть існувати до тих пір, поки там є приїжджі.
Стоунтерапия - альтернатива лазні?

Стоунтерапия - альтернатива лазні?

Ті, хто не особливо часто приїжджають в баню або взагалі не ходять до неї ні в якому разі можуть скористатися чудовою альтернативою - стоунтерапією. Це такий спосіб прогрівання тіла або його окремих ділянок базальтовим і мармуровим камінням. Камені повинні бути гладкими і плоскими. Жителі мегаполісів часто замовляють даний вид кам'яного масажу. Засновник цього виду прогрівання - Схід. Масажна кімната прикрашається свічками і ароматними травами. Людина лягає на живіт. Спеціаліст викладає 54 гарячих камінчика чорного кольору спочатку на його стопи, стегна, а потім на спину. Робиться це не просто в хаотичному порядку. Камені розкладають на чакри. І поступово тіло починає прогріватися і розслаблятися. Це викликає особливо вражаючий стан - людина відчуває, як ніби літає в повітрі. Після гарячих каменів настає черга вісімнадцяти холодних камінчиків білого кольору. Згодом вже не можна розрізнити, які ж камені: гарячі або холодні, знаходяться на тілі. Це досить цікаві відчуття, які варто спробувати хоч раз в житті. Після такого масажу рекомендують пити чай. На цьому стоунтерапия закінчується. Так можна пролежати від півгодини до півтори години. Після стоунтерапії наступають схожі відчуття, як після лазні. Гарячі камені дають м'язам розслабитися, кровообігу покращитися. Холодні - дають венам відмінно себе почувати і не застоюватися крові. Так само виводяться токсини, і відбувається позбавлення від жирових відкладень. Такі процедури повинен робити відповідальний фахівець. Перед походом на стоунтерапію запитайте у лікаря - чи можна вам такі процедури. Однак і ви самі можете зробити легку стоунтерапія свого тіла. Варто тільки взяти на двадцять хвилин в руки такий бурштиновий камінь і повільно перекладати його з долоні в долоню, ви і не помітите, як заспокоюєтеся. Особливо це необхідно перед важливою зустріччю або переговорами. Якщо гладити камені швидше, то ваш організм прийде в потрібну вам активність.