Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Перегрівання дітей в печі, як у лазні

Перегрівання дітей в печі, як у лазні

Діти - це квіти нашого життя. Як квіти необхідно удобрювати, так і дітей потрібно оздоровлювати. Зараз безліч вітамінів, курортів та інших засобів, щоб не хворіти. А ось в давнину дітей оздоровлювали в печі. Подібно лазні, піч прогрівала організм. Так, ви маєте рацію - це схоже на фільм жахів. Але якщо детальніше про це дізнатися, то це не так вже й страшно. У наш час подібна процедура теж проводиться. Тільки не в печі, а в інкубаторі в пологовому будинку.


Почнемо з того, що в казках піч мала особливе значення. Вона ховала від злих розбійників, на ній лежали і відпочивали і т.п. Всьому виною обряд препікання дітей. Але не всіх, а тих хто хворіє на рахіт, тих, хто недоношений і просто слабеньких малюків. Якщо в піч клали здорових дітей, то це означало, що їх огороджують навіть від натяку на хворобу. Люди думали, що якщо дитина вийшла з матері раніше терміну, то її потрібно "допекти", щоб вона росла здоровою людиною.


З'єднати в собі знаки нашого і того світу: воду, вогонь, дим, дрова - могла тільки піч. Діток укутували в тісто, приготоване на воді з "чарівних" колодязів. Клали дитя на велику лопату. Задля безпеки дитину прив'язували канатом до неї. А потім лопату рухали в піч, яка попередньо була розігріта, але вже охолонула. Таку справу довіряли знаючій про цей обряд жінці в селі. Під час того, як дитина грілася в печі жінка читала заговори на здоров'я.

Схожі статті
Королівська лазня в Японії

Королівська лазня в Японії

Класичні лазні сенто в Японії не такі як у нас. У громадських лазнях не парилки, а великі ванни, наповнені гарячою водою. Найдавніша лазня Токіо - це Дайкоку-Ю. Її називають королівською. Працює ця банька з 1927 року. Незважаючи на те, що в дев'яностих роках Дайкоку-Ю реконструювали, зокрема всередині, зовнішня її сторона виглядає абсолютно також як і в 1927 році. По виду лазня нагадує храм буддістов.Как і годиться, в цій лазні всі неквапливі і спокійні. А також тут стерильно чисто. Є роздягальня зі спеціальними шафами для одягу, є крісла для масажу і навіть ваги. У загальному залі на всю стіну намальований діючий вулкан Фудзіяма. Правда, зараз вулкан вважається слабоактивним. Останнє його дійство було на початку 1700 року. У залі розташовуються три масажні ванни. Гарячі ванни досягають температури в 42 градуси, а ось холодні більш лояльні. Їх температура всього 15 градусів. Усередині банного комплексу можна побачити ванну під відкритим небом - Ротен-буро. Хоча дах над ванною може вберегти від раптового дощу. Ця ванна є гарячою. Навколо ванни на вулиці побудований облагороджений сад зі світильником з каменю. Така розслаблююча обстановка дозволяє відпочити і набратися сил. Найцікавіше, що в сенто, як правило, не дозволяють входити з тату на тілі, однак, Дайкоку-Ю уникнуло такої незвичайної традиції і дозволяє відвідувачам приходити такими, якими побажають. Лазня в Токіо дуже добродушна.  
Корейські лазні не терплять метушні

Корейські лазні не терплять метушні

Лазні в Кореї називаються незвичайним словом - чімчільбан. Корейці не терплять метушні, тому, наприклад, у місті Сеулі в одній з лазень продається час відразу на 12:00. За аналогією з німецькими лазнями, в Кореї ходять паритися всією сім'єю. Та й не тільки паритися, а також поспілкуватися і навіть поспати. У деяких лазнях можна навіть залишитися на ніч, як в готелі. Це дійсно дешевше. Не дивно, адже нудно в такій лазні точно не буде. Тут клієнт може відвідати незвичайні купальні з морськими водами, з ароматом женьшеню та інших трав, просто холодні ванни та ванни з гідромасажем. Грязьові ванни, до речі, теж є. Тут крім парної розташовано багато інших місць для відпочинку: крім басейнів, ресторанів, кафе, ще є фітнес-клуб, кінотеатр, міні-поле для гольфу. Все це розмістилося на семи поверхах корейського банного комплексу. До того ж в однієї з корейських лазень є кімнати, оформлені як у середньовіччі. Туристи не пропускають цю кімнату. Баня так само має сухі парні на дровах з сосен, кипариса; нефритові лазні; соляні, глиняні та крижані. На смак і колір. Парні в лазні поділяються на чоловічі і жіночі. З собою при вході в комплекс видають спеціальну форму: футболку і шорти, щоб одягати їх при прогулянках по іншим зонам, виходячи з лазні. А ще в корейській бані надягають спеціальний електронний браслет. На нього заноситься інформація про всі покупки і послуги, якими скористався відвідувач. Славиться корейська лазня своїм знаменитим пілінгом. За допомогою рукавиці з віскози прибирають непотрібний шар клітин, тому шкіра стає неймовірно ніжною.
Саун і лазень в США немає

Саун і лазень в США немає

Саун і лазень в США немає - це визначення не зовсім вірно. Вони начебто є, але своїх власних корінних американських все ж немає. Та й ті лазні, які існують знамениті серед певних кіл людей. Типові американців поняття не мають про лазнях. Є там кімнати з парою, але лазнею назвати це складно. Незважаючи на це, американців вважають досить охайним народом. Більше користуються душовою кабіною, ніж ваннами. Для американців чистота - є, лазні - ні. На відміну від Америки, у нас лазні деколи деякий культ. Особливо для чоловічої статі. У різних країнах є навіть цілі лазневі комплекси. А от у США такого не існує. Навіть реклами про це особливо не побачиш. Сауни будують або не дуже обізнані американці або приїжджі. Для нашого розуміння в тих саунах дуже холодно - не більше шістдесяти градусів. Чекати температури вище немає сенсу. А для американців такої температури достатньо. Тим більше, кімнати для пара побудовані таким чином, що пар з них виходить через щілини. Якщо люди закінчили паритися або їх взагалі немає, сауну вимикають, щоб не переводити тепло. Іноді сауну нагрівають тільки тоді, коли людина вже прийшла в сауну. Сауни в американських спортивних залах відрізняються своїм нетрадиційним використанням. Багато заходять в парну в спортивній формі. Тільки останнім часом почали будуватися більш-менш схожі закладу. Бані та сауни в Америці будуть існувати до тих пір, поки там є приїжджі.
Баня лікує від раку?

Баня лікує від раку?

А ви чули таку думку, що лазня виліковує від раку? Давайте розбиратися! Про те, що лазня оздоровлює організм знає багато хто. Але що ж саме впливає на лікування раку? У парній кров людини розганяється, як ніби ви знаходитесь на пробіжці. Коли наша бардовая рідина тече в нас з великою швидкістю, то тим самим вона набуває цілющий ефект. Відомий вчений Абрам Залманов пояснює це тим, що наші капіляри, якщо вони здорові і чисті, можуть нас лікувати.   Щоб змусити кров швидше курсувати по організму, необхідно відвідати баню. Кров, пробігаючи по організму, чистить судини, немов труби великим напором води. Зрозуміти, що організм вже досить розігрівся і кров тече правильно, можна зрозуміти по почервонінню шкіри. Проводився експеримент з групою людей, які виходячи після парної, здавали кров на аналіз. Результати були приголомшливими. Гемоглобін підвищувався, червоних і білих кров'яних клітин ставало більше. Все це говорить про те, що мікробам і різним вірусам прийде кінець.   Однак необхідно постійно чистити капіляри великим потоком крові, розганяючи її при бігу або в лазні. Якщо даних заходів не робити, це загрожує проблемами в диханні. Як правило, людина за своєю суттю ледача. Активно займатися спортом може не кожен. І тут на допомогу приходить баня. Ефект той же, а робити нічого не треба. Звичайно, ми говоримо про лікування ранніх стадій раку, коли ще можна з ним битися. Ріст "поганих" клітин сповільнюється при відвідуванні лазні, а потік крові їх швидко виводить. Лікування раку лазнею потрібно починати поступово, щоб організм звик до зміни температур. Для профілактики раку можна приймати гарячі ванни навіть вдома.