Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Вплив лазні на жіночий організм

Вплив лазні на жіночий організм

Щомісяця кожна жінка опиняється в "пікантній ситуації". Такі ситуації ще називають "жіночі дні" або "червоні дні в календарі". Що ж робити, якщо перед походом в лазню або сауну жінку застала подібна неприємність, а йти паритися дуже хочеться?


Природно, перед відвідуванням лазні жінці краще всього звернутися до лікаря, щоб дізнатися особливості її "днів". Однак, є кілька рекомендацій, завдяки яким відпочинок в лазні чи сауні може стати для жіночого організму приємною подією.


Для початку потрібно розуміти, що лазня і абсолютна стерильність речі несумісні. Тому жінці варто бути гранично уважною, щоб не занести в організм інфекцію. Адже в "ці" дні він особливо схильний заражень ззовні.


Через високих температур в лазні розширюються судини і кров починає бігти швидше. Можлива сильно кровотеча. Тому ходити в лазню при менструації жінці краще при закінченні "цих днів". Не можна допускати прояв слабкості організму. Якщо і заходити в парильню, то зовсім на трохи. Краще частіше, ніж одним довгим заходом. Не можна перегріватися. Температура в парній повинна бути не більше вісімдесяти градусів.


Жінці потрібно використовувати ефективні засоби гігієни, які перевірені досвідом. Чи не рекомендовано пити алкогольні напої. Серце в "жіночі дні" і без спиртного перевантажено. Так само не можна плавати в басейні відразу після парної. Перепади температури згубно впливають на організм. Тому варто після спеки переводити дух під душем з теплою водою. І навпаки. Перед заходом у спеку, треба постояти біля дверей парною, щоб тіло звикло.

Схожі статті
Баня vs целюліт

Баня vs целюліт

Підшкірні горбки жиру. Вони викликають у мільйонів жінок по всьому світу бажання боротися. Способів є тисячі і у нас в країні один з найпопулярніших - це лазня. На целюліт вплив роблять два фактори: кисень і кровотік. У лазні пори відкриваються і це допомагає кисню легше потрапляти всередину організму. Завдяки високій температурі після банних процедур посилюється кровотік. На виході виходять окислювальні процеси в жирових капсулах, які руйнуються і у вигляді продуктів розпаду виводяться з потом. Однією парної в банній боротьбі з целюлітом не обійтися, потрібно вживати додаткових заходів. Для того, щоб зробити боротьбу максимально ефективною, частіше виходьте з парної і вдавайтеся до холодних обливань. Це допоможе посилити кровообіг і поліпшити пружність шкіри. Після прогріву потрібно зробити антицелюлітний масаж і провести цю процедуру може сам реципієнт. Для цього скористайтеся морською сіллю або скрабом з меду і меленої кави. Посилити ефект масажу можна за допомогою розтирань з натуральних жиросжигающих речовин. Після масажу гарненько втирайте в шкіру вершки і мед. Також можна скористатися натуральними маслами. Спостереження за жінками, які ходили в баню або сауну і проробляли ці процедури, показало, що вони дійсно допомагають у боротьбі з «апельсиновою скоринкою» , якщо їх застосовувати раз на тиждень і регулярно.
Контраст температур - основна користь лазні

Контраст температур - основна користь лазні

Баня славиться багатьма корисними властивостями, але якщо звести всі їх воєдино, то виявиться, що найбільше користі наш організм отримує саме від контрасту температур в лазні.  У парній, під дією температур, пори відкриваються, судини розширюються, з організму починають виводитися шлаки. Коли людина розігрівається до максимуму і після занурюється в холодну купіль / ополонку / басейн або перекидає на себе відро-водоспад, його судини різко звужуються, що сприяє їх еластичності, а значить знижується ймовірність мігреней, варикозу і ВСД; пори шкіри закриваються, що сприяє її гладкості; організм охолоджується і виробляє звикання до холодних температур. Таким чином часте відвідування лазні виробляє здатність організму до загартованості.  Нажаль, не всім підходить такий метод оздоровлення і не всякий організм в короткій переспективі піддається загартуваню. Для того, щоб зрозуміти чи підійде Вам спекотне паріння в лазні і холодна купіль, спробуйте ранковий конрастний душ. Постійте під струменем води в 45 градусів, розігрійте тіло, а потім різко змініть температуру до 20 або трохи нижче. Повторіть процедуру хоча б два рази. Головним показником того, що Ваш організм добре приймає контраст температур є почуття бадьорості і прилив енергії після того, як процедура завершена.  У всіх інших випадках не рекомендується вдаватися в лазневі процедури сповна або ж робити це під ретельним наглядом професійних банщиків.
Гігієна в бані

Гігієна в бані

Коли люди приходять відпочивати в баню, то найчастіше вони забувають, що це як не крути все таки громадське місце. У лазні, як і інших, місцях загального користування слід дотримуватись всього кілька нескладних правил особистої гігієни. Радимо приносити в баню свій рушник. А краще два рушники: одне використовувати безпосередньо після душу, друге - на лаві в парній. Обмивайте своє тіло від бруду і мікробів, принесених з вулиці перед тим, як зайти в парну. Не забувайте змивати піт після того паріння. З потом організм виводить шкідливі токсини і речовини. Шкіра має властивості як виводити, так і вбирати ці речовини. Не дайте можливості їм знову потрапити до вас в організм. Постійно давайте парильні провітрюватися. Через дихання наш організм так само виводить те, що йому не потрібно. У закритому просторі токсини будуть витати в повітрі і вам нічого не залишиться, як знову їх вдихати. Рушник, простирадло або килимок слід в обов'язковому порядку стелити завжди, коли ви сідаєте на будь-яку поверхню в приміщенні лазні. Захищати слід не тільки тіло, але й ноги. Ходіть по підлозі тільки в гумових тапочках. По-перше, ви вбережете себе від раптового падіння на слизькій підлозі. По-друге, заразитися грибком шкіри в тапочках неможливо. Ігнорувати ці правила - значить перетворити сауну або лазню з корисного відпочинку на небезпечного ворога для здоров'я.