Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Гнойова лазня

Гнойова лазня

   Сучасні люди обходять десятою дорогою екскременти тварин сільського господарства. І не дивно, специфічний запах і консистенція дають про себе знати. Але наші предки використовували гній для оздоровлення. Так і виникла дивовижна гнойова баня. Люди лікувалися від захворювань "по жіночому", від ниркових хвороб, від хвороб суглобів, а також кісток. Але от захворювання шкіри гнойової лазнею лікувати не рекомендувалося.

   Вимоги до процедури лікування в гнойової бані:

  Трави, котрі перетравилися у тварини в шлунку і вийшли природним шляхом, набували додатковий корисний ефект. У це свято вірили і поміщали гній в тепле місце. Так домагалися того, що гній починав бродити і виділяв потрібне тепло для лікування від недуг. У цьому гарячому гної хворому доводилося перебувати весь необхідний час.

  У наш час лазні з посліду Не такі популярні, як раніше. Тому правдоподібність такого народного лікування перевірити не можна. Їх використовували більше для зцілення, ніж для справжнього задоволення. Але в минулому той, хто переступив через себе і свою гидливість, мав шанс вилікувати хвороби, від яких не вдавалося позбутися багато років.

Схожі статті
Сауни для тварин

Сауни для тварин

Якщо у вас є чотириногий пухнастий друг, то напевно ви доглядаєте за ним, смачно годуєте, а іноді надаєте йому прекрасний вид в перукарнях для тварин. А що ви знаєте про сауни для тварин? Думки про такий екзотичний винахід з'явилися у одного українця, коли люди стали часто відвідувати його баню зі своїми вихованцями. А пізніше подібні сауни з'явилися і в Росії. Спорудження для тварин виглядає досить просто. Собака чи кіт перебувають в обладнаному будиночку з дерева. Там постійно гріє певна температура. Ще ці сауни називають інфрачервоними. Щось схоже використовувалося раніше для оздоровлення малюків в інкубаторах медичного закладу. Особливо такими процедурами насолодяться тварини з короткою шерстю. А пухнасті і так перебувають у своїй вовняний бані кожен день. Від сауни вони будуть не в захваті. До того ж для вихованців є свої заборони відвідування сауни, як у їхніх господарів. Сауна піде на користь виключно молодим і на сто відсотків здоровим тваринам. Не можна водити в лазню тварин з хворобами серця і судин, суглобів, застудою, вагітністю, зі всілякими хірургічними операціями, діабетом, будь-якою інфекцією, захворюваннями печінки і нирок. Перед тим як вести собаку чи кота в баню, перевірте їх стан здоров'я.