Реєстрація
Для реєстрації, будь ласка, авторизуйтесь через

або використовуйте звичайну реєстрацію

Ви ввели некоректний email адрес

Ви не заповнили поле email

Ви не заповнили поле пароль

Поле пароль має бути більше 6 символів

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача

Мы определили, что Ваше местоположение не соответствует выбранному Вами городу на портале. Вы можете перейти в каталог своего города .
OK
Закрыть
Як незнання іноземної мови в лазні людині шкодить!

Як незнання іноземної мови в лазні людині шкодить!

У лазні випадки бувають різні, але найчастіше курйозні. І ось один з них. У далекі дев'яності одного з російських солдатів відправили служити в Німеччину. Служив він віддано, відповідально і вибив собі відпустку на громадянку. Гуляючи по місту хлопець замерз (справа була взимку) і побачив на своєму шляху баньку. Ох, як зрадів солдатик. Мови німецького юнак не знав, але баньку відчув відразу і вирішив зайти кістки погріти.

Його зустріла банщиця зі словами "Familientag!". На німецькому це означає "сімейний день", тобто паряться усі разом: чоловіки, жінки, діти. Солдат не зрозумів ні слова і став припускати, що у нього запитують прізвище. Тому у відповідь банщиця почула: "Михайлов!". Жінка повторює: "Fa - mi -lien- tag!". Хлопець не розгубився і випалив: "Мі-хай-лов!" та кидає банщиці гроші за відвідування. Вона, втомившись повторювати, видала йому два рушники і пустила у баню.

Роздягнувшись, солдат забігає в баню і бачить багато оголених жінок і чоловіків. Сторопівши він стрибає в крижаний басейн охолодитися. Довго в такій воді не просидіти. Побіг хлопець в парну. Тільки він заспокоївся, як зрозумів, що йому на полиці припікає. Він схоплюється і чує як поруч сидить дідусь та мовить йому  на ламаній російській: "Ти російський солдат? Це відразу видно, не взяв в парну рушник, щоб на ньому сидіти і не отримати опіків!" Далі в парну заходить молода красива оголена дівчина, а" голодному” солдату витримати це не під силу.

Вийшов хлопець з лазні і більше в німецькі бані він не ходив. Хоча пізніше вивчив німецьку, а потім навіть жити залишився в Німеччині. Але цей випадок він не забуде. Вивчайте мову!

 
Схожі статті
Як надати першу медичну допомогу в лазні

Як надати першу медичну допомогу в лазні

Баня - місце, після якого можна не тільки вийти здоровим і очищеним, але і виїхати на машині швидкої допомоги, якщо не дотримуватися всіх правил поведінки в лазні чи сауні. Однак випадки бувають різні, тому необхідно знати як надати першу медичну допомогу в лазні, якщо раптом відвідувачеві парної стало погано. Головне діяти без внутрішньої паніки, але швидко. Від вашої оперативності залежить життя людини. Непритомність виникає через порушення кровообігу в мозку. Найчастіше непритомність застає людину прям в парній або після неї. Людина блідне, відчуває слабкість, нудоту, запаморочення. Допоможіть людині сісти або прилягти в прохолодному місці, підійміть йому ноги вище рівня голови і запропонуйте зробити кілька глибоких вдихів і видихів. Після декількох хвилин людина повинна прийти в себе. якщо цього не відбулося - телефонуйте 103. Тепловий удар можна отримати, якщо активно нагнітати пар в парилку підвищуючи градуси. У цьому випадку виходить з ладу центральна нервова система. У людини підвищується температура тіла, болить голова, відчувається нудота. Людина може знепритомніти, тому потерпілий повинен лежати, а на голові тримати холодний рушник. Тепловий удар страшніше, ніж непритомність. Тому в жодному разі хворому потрібна буде надалі допомога лікарів. Якщо сталася зупинка серця і дихання, значить людина хворіє хронічними захворюваннями серця і судин. При перегріванні і різких перепадах температур може трапитися клінічна смерть. Шкіра людини змінює свій колір, немає ознак дихання, зіниці розширені ... Срочно викликайте лікаря, пульс вимірювати марно. Протягом п'яти хвилин повинна виявитися медична допомога лікарів, інакше мозок вмирає. Хворого варто покладе горілиць, перекинути голову назад, і протягом 15 хвилин робити штучне дихання рот в рот, закриваючи ніс. При правильному поводженні в лазні чи сауні, вам ніколи не потрібна буде перша медична допомога. Будьте здорові!
Обтирання снігом після лазні

Обтирання снігом після лазні

Існує безліч процедур пов'язаних зі снігом: занурення в ополонку, обтирання снігом та інші. Обтирання снігом вважається не таким небезпечним заходом, як наприклад пірнання в ополонку, але за своїми властивостями таким же контрастним. Випробувати таке на собі зважиться не кожен. Це по силу тільки сміливим людям. І таким багато. Що ж такого в обтиранні снігом, особливо після жаркої баньки? По-перше, сніг взимку біля лазні знайти легше, ніж ополонку. По-друге, відчуття поколювання від холоду після парної варті того, щоб це випробувати. Хоча, є люди, які кажуть, що жартувати з контрастними процедурами не потрібно, так як це впливає на працездатність вашого серця. Деякі лікарі з цим згодні. Як все виглядає на практиці. Відвідувачі лазні або сауни гарненько пропаривши кісточки, вибігають з парної і стрибають у сніговий замет. З одного боку, це може здатися веселим. Але ніхто не дасть гарантії, що в заметі немає нічого небезпечного. Тому найкраще взяти сніг в руки і почати розтирання всього тіла не тільки собі, а вашим друзям. До того ж необхідно бути обережним, щоб не поранити себе давнім снігом, який встиг затвердіти і перетворитися на маленькі крупинки. А ось свіжий сніжок якнайкраще підійде для цих процедур. Найчастіше, щоб не захворіти, чого остерігаються багато, слід виконувати обтирання снігом в середині зими, не раніше і не пізніше. При обтиранні найкраще активно рухатися. Якщо вміло застосовувати дані поради, можна отримати здоровий імунітет.
Де знаходиться найбільша сауна в світі?

Де знаходиться найбільша сауна в світі?

У знаменитій книзі рекордів Гіннеса відведено місце для опису найбільшою сауни на всьому білому світі. Зведено даний твір банного мистецтва німцями. У 2012 році сауну Thermen & Badewelt Sinsheim визнали найбільшою на Землі. Що ж в ній такого? Вся сауна розташувалася на площі в 160 кв.м. Так, розміри значні! Але не тільки розміром сауна цікава. Вона і більша, і креативніша всіх інших німецьких закладів. Перебувати в ній не нудно. Вона дозволяє відчути себе чарівником і бачити крізь її стіни. Але це не чаклунство. Адже стіни скляні. А за ними ... вгадайте що! За склом знаходяться різні рибки, які радую очі своїми водними піруетами. Це неповторне видовище! Прямо в сауні можна насолодитися видом морських мешканців. Звичайно, дивитися на це дозволяється недовго. Адже ви, звичайно в курсі, що довго в парильні знаходитися шкідливо. Сауна має багато парних. Одна з них настільки сувора, що не всякий витримає таку високу температуру. Природньо, існують інші більш підходящі для чутливої ​​шкіри парні. Запам'ятовуються запахи трав, незрівнянний дизайн з пальмами і валунами надає відчуття релаксу. Вночі можна відпочити під темно-синім небом. Цю сауну безперечно можна вважати твором банного мистецтва. Сюди не тільки зі знайомими можна приїжджати. Можна легко брати всіх родичів. Місця багато. Приїжджі не оминають цю споруду стороною. І не лякає навіть вартість відвідування за 1,5 години - близько 450 грн.
Чи можна ходити в лазню з тату?

Чи можна ходити в лазню з тату?

Тату стало модним явищем давно. Чи зручна ця краса? Про це думок є стільки, скільки існує цей вид мистецтва. Замість краси часом є небезпека для тіла при носінні таких мистецтв на собі. Чи може звичайна лазня або сауна нашкодити татуюванню чи ні? Чи не побіліє воно?   Якщо ваш ексклюзивний малюнок на тілі давно зажив, то безперечно в сауну або лазню ходити дозволяється. Так, наприклад, жителі самої розвинутої країни - японці з тату, можуть відвідувати парну тільки, якщо заклад не суспільний. Всім підряд бачити розписних людей заборонено.   Для всіх подібних малюнків на тілі є шкода в банному закладі. При високих температурах, постійної вологості, натирання жорсткими скрабами або при ударах твердим дубовим віником, надмірному потовиділенні татуювання може збліднути і втратити яскравість. Хоча лазня легкий вид шкоди в порівнянні з гарячими сонячними променями. На морі тату може втратити колір занадто оперативно. У парильні воно може відійти разом з омертвілої шкірою. Якщо при набиванні тату були рани на шкірі, то ситуація може тільки погіршитися. При всьому вищесказаному, в баню ходити з тату можна, але слід бути уважним. Сидіть в парній не довго, віником, скрабами не користуйтеся. А після парилки протирайте тату антибактеріальним засобом. І буде вам щастя!